Posted on: 22 lipca 2021 Posted by: Redakcja Comments: 0

Apartament w Mechelinkach to bardzo dobra opcja dla osób, które chcą odwiedzić Trójmiasto. Znajduje się blisko Rewy oraz Gdyni. Nowoczesne i szykownie urządzone mieszkanie pozwala każdemu czuć się wyjątkowo. Nie ma potrzeby więcej rezerwować pobytu w drogich obiektach hotelowych, w jakich w dodatku jest tłoczno.

A można oczekiwać na znacznie większą swobodę. To doskonała opcja dla osób, które lubią wypoczywać w spokoju, a mimo to zależy im na bliskiej lokalizacji znanych nadmorskich miasteczek. Przestronne mieszkanie pozostaje w pełni do wykorzystania przez gości. Mogą oni z niego korzystać tak jak tylko mają ochotę. Mieszkanie wygląda jak piętrowa rezydencja. Parter to salon z aneksem kuchennym, mniejsza łazienka oraz jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Doskonałym wyjściem jest taras na dachu, pozwalający na przyjemny wypoczynek. Można się na nim opalać, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim dobrze będą czuły się jednocześnie osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i ze znajomymi. Mające dwa piętra mieszkanie ma całkowitą powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 m2.

Apartament taki jest idealnym wyjściem dla osób, które chcą spędzić czas wolny nad Morzem Bałtyckim, abstrahując od tego, jakie preferują aktywności. Pobyt można zarezerwować wirtualnie lub telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w apartamencie Mechelinki otrzymują jedno miejsce postojowe, w garażu zamykanym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo wpływa też na komfort podróżowania. Apartament rezerwuje się w nieskomplikowany sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na witrynie. Nowoczesny oraz wygodny lokal z 3 sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym spokojna atmosfera nie jest obojętna.