Posted on: 20 maja 2021 Posted by: Redakcja Comments: 0

Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST sprawiają, że klienci z chęcią go kupują. Przede wszystkim, tynk akrylowy jest uodporniony na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Jest to także wyrób elastyczny, jaki wykazuje sporą odporność mechaniczną.

Wyróżnia go idealna przyczepność do podłoża. Uniwersalność tynku akrylowego to kolejny powód motywujący do kupna. Znaczy, że tynk może zostać zastosowany na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Walory estetyczne i bogata kolorystyka powodują, że klienci z chęcią kupują ten typ farby. Tynk oferowany jest w wersji natychmiastowo gotowej do wykorzystania, co sprawia, iż jego nakładanie nie jest czasochłonne.

Sprzedawany tynk powstał na podstawie innowacyjnych technik. Dlatego będzie nadawać się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od ułożenia podłoża. Ten typ tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Paleta barw została ukazana przez producenta i można się z nią zapoznać na stronie. O ile klienci chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. W sklepie tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kg. Konsumenci mogą zaznajomić się z opisem na stronie. Do ich dyspozycji zostają też: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu. Efektywność i szybka aplikacja dowodzą, że opłaca się zdecydować na ten określony wyrób. W jego składzie uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, co ogranicza rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku jest umieszczony.