Posted on: 21 października 2021 Posted by: Redakcja Comments: 0

Nowoczesne podejście do wykonywania projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów indywidualnych, czy dla klientów biznesowych. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udzieli wsparcia w doborze elementów umeblowania oraz kompletnego wyposażenia.

W wypadku niewielkich powierzchni eksperci zatroszczą się o to, żeby zachowana była przestronność. Natomiast jeśli pomieszczenia są duże, zabiega się o utrzymanie kompletnej aranżacji pod względem wyposażenia i kolorystyki. Z uwagi na to, że realizacja projektu jest wszechstronna i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawnie. Team architektów specjalizuje się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też tradycyjnych.

Kiedy zaś klient chce pozyskać projekt niebanalny, to eksperci nie boją się proponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi kierują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, aby przekonać się o tym. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą czuwają też specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Znajomość branży i reguł designu sprawia, że cały zespół realizuje swoje obowiązki rzetelnie.

Studio współpracuje z marką KAMAR, w obrębie realizacji elementów umeblowania na rozmiar. To spełnia wymagania zleceniodawców. Meble są wykonywane tak samo dla klientów prywatnych, jak i dla różnych instytucji. Wszystko wykonywane jest solidnie i w zgodzie ze wstępnymi ustaleniami. Wykonane mogą zostać: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble biurowe a także różne zabudowy meblowe. Klienci mogą liczyć na transport i montaż zamawianych mebli. To powoduje, że są zadowoleni ze świadczeń.