Posted on: 20 września 2021 Posted by: Redakcja Comments: 0

Czytelnie opracowany formularz, jaki trzeba wypełnić, by zyskać kosztorys ze skupu nieruchomości jest przygotowany przez ekspertów ze 123skupnieruchomości. Dlatego jest zrozumiały oraz zawiera ważne informacje o danej nieruchomości, umożliwiające bezzwłocznie zorientować się odnośnie nieruchomości i tego, ile można za nią oferować.

Przechodząc na witrynę skup nieruchomości za gotówkę Kraków należy podać: nazwę ulicy i numer budynku, stan techniczny nieruchomości, miejscowość, rok wybudowania, powierzchnię w metrach kwadratowych oraz piętro. Standard może być: wysoki, dobry oraz raczej do remontu. Można także podać uzupełniające informacje na temat: windy, miejsca postojowego, balkonu albo tarasu, czy też posiadania piwnicy albo komórki lokatorskiej. Po wskazaniu informacji jakimi są imię, e mail i telefon wystarczy przesłać kwestionariusz i czekać na odpowiedź. Uzyska się ją w trakcie piętnaście minut.

Zalety współpracy z agencją to: nieodpłatna wycena nieruchomości, bezzwłoczna wypłata gotówki za mieszkanie, dom albo działkę, perfekcyjna obsługa właścicieli nieruchomości oraz wspieranie na etapie załatwiania najważniejszych formalności. Agencja ma własny kapitał, czyli jest w stanie płacić adekwatne pieniądze za nieruchomość konsumenta. Transakcje są sprawne, co jest znaczące dla osób, którym będzie zależało, żeby mieszkania pozbyć się szybko. Skup mieszkania za pieniądze jest doskonałym wyjściem też dla osób, które sprzedaż domu albo działki postrzegają jako spore wyzwanie.