Posted on: 31 sierpnia 2021 Posted by: Redakcja Comments: 0

Sprawne działanie wentylatorów do pyłów wyprodukowanych w Nestro sprawia, że o wiele więcej przedsiębiorców decyduje się na ich kupno. Dopasowując konkretne maszyny z takiej podkategorii należy sugerować się wiadomościami takimi jak: rodzaj czynnika transportującego, zagęszczenie czynnika transportowanego, względna wilgotność powietrza, zawartość, koncentracja oraz typ pyłu, właściwości pyłu, informacje na temat tego, czy w konkretnym miejscu jest ryzyko wybuchu.

Wentylatory do pyłów należy również dobierać, uwzględniając: stopień wymiany powietrza, ilość świeżego powietrza, prędkość przepływu przy transportowaniu pyłu. Umieszczone w katalogu charakterystyki pomogą w podejmowaniu decyzji o kupnie, a jeżeli ktoś ma jakiekolwiek zapytania, to może sugerować się poradami pracowników projektujących wentylatory w tym miejscu. Maszyny takie mają kompaktowe rozmiary i nie generują hałasu, czyli nie zakłócą realizowania obowiązków w konkretnym miejscu pracy.

Takie oszczędzające energię rozwiązania sprawdzą się bardzo dobrze w wielu zakładach pracy. Wskazane maszyny mogą działać w trybie jedno – , dwu – lub wielobiegunowym. Zasada działania każdego wentylatora opiera się na tym, że następuje transformacja doprowadzonej energii w energię ciśnienia i prędkości, a dostarczenie takiej energii następuje przez łopatki umieszczone w wirniku. Specjaliści pomogą dobrać wentylator, kierując uwagę na przepływy powietrza oraz ciśnienie. Pod wzgląd brany jest rodzaj oraz ilość transportowanego materiału.

Nowoczesne, oszczędne i ekologiczne wentylatory wytwarzane są dla konkretnego przedsiębiorstwa. Można zaznajomić się z kompletną serią. W wentylatorach występują oszczędzające energię silniki klasy IE3, o najlepszych sprawnościach i ograniczające poziom hałasu na tyle, na ile jest to umożliwione. Wykorzystane innowacje zastosowane przez Nestro sprawiają, że urządzenia te działają bezawaryjnie, a pracownicy nie mają problemów z ich obsługiwaniem.